Náš tým

Lidé, bez kterých by to v Go2 nefungovalo. V hlavních rolích Vám představujeme:

Marcel Žitník - zakladatel Go2, jednatel

Zakladatel společnosti, „otec“ konceptu Go2, licencovaný průvodce na Austrálii (držitel speciální průvodcovské licence a tour operátorské licence CU-52 do NP Uluru Kata Tjuta a držitel tour operátorské licence 39106 NSW).

Filip Žitník - jednatel / garant Maledivy

Filip připravuje a realizuje programy v destinaci Maledivy. Kromě toho se věnuje přednáškové a působí také jako terapeut.

Petr Musílek - garant Austrálie, Nový Zéland

Petr zajišťuje spolehlivý chod české centrály. Je hlavním garantem destinací Austrálie a Nový Zéland. Aktivně se angažuje v propagaci cestování po Austrálii, věnuje se průvodcovské a publikační činnosti.

Veronika Cerhová - vedoucí kanceláře v Praze

Veronika připravuje programy do Austrálie, pacifických ostrovů, Nového Zélandu a Indonésie. Dohlíží na realizace zakázek a mnoho dalšího. Je držitelkou certifikátu Australského specialisty pro ČR vydaného Tourism Australia.

David Rečka - firemní klientela

David zajišťuje komunikaci a servis pro firemní klienty. Pomůže vám s organizací zájezdu pro významné obchodní partnery, zaměstnance či skupiny přátel.

Ivana Hrbková - office manager / rezervace letenek

Ivana se stará o chod kanceláře a vzhledem k blízkému vztahu k Latinské Americe pomáhá s realizací zakázek do Mexika. Kromě toho pro klienty kombinuje nevhodnější lety a zajišťuje rezervace letenek.

Ada Tzoneva - garant Indonesie

Adina srdcová záležitost je Indonésie a Bali. Celou oblast procestovala a nyní své zkušenosti využívá při plánování a realizaci zakázek pro zájemce o tyto destinace.

Michaela Hanušová - garant Srí Lanka

Michaela je garantem destinace Srí Lanka, kterou poprvé navštívila v roce 2004 (dva měsíce po tsunami) a od té doby se sem pravidelně vrací. Kromě toho pomáhá s realizací na Maledivy.

Veronika Hájková - garant Mexiko

Veronika procestovala Mexiko, k tomu je její vášní španělština a portugalština a proto její výběr destinace, které se stane garantem byl velmi jednoduchý. Zajistí pro vás opravdu autentické zážitky kulturního, ale i přírodního charakteru.

Radek Dymeš - garant Japonsko

Radkovým osudem se stalo Japonsko, zemi vycházejícího slunce nejen procestoval, ale našel tam i lásku na celý život a nyní tam má druhou rodinu. Je tím nejpovolanějším, kdo vás seznámí a provede touto kouzelnou destinací

Lenka Derencenyova - garant Mauricius

Lenka zajišťuje přípravu a realizaci zakázek na ostrov Mauricius a sousední Réunion. Sestaví pro vás ideální program tak, aby jste v případě zájmu pohodlně zvládli kombinovanou návštěvu obou míst.

Nikola Štěrbová - garant Vietnam

Nikol se stará, aby si naši klienti odváželi nezapomenutelné zážitky z Vietnamu s důrazem na vyváženou kombinaci odpočinku a poznáváni.

Tereza Vondrová - realizace zakázek

Tereza zajišťuje realizaci zakázek pro destinace v Pacifiku, Austrálii a Novém Zélandu. Celou oblast procestovala a má bohaté místní znalosti.

Veronika Šmejkalová - realizace zakázek

Veronika pomáhá s přípravou a realizací zakázek do Indonésie a na Bali.

Zuzana Lebedová - realizace zakázek

Zuzka v Go2 působí kromě jiného jako IT první pomoc. Zároveň poskytuje podporu při plánování a realizaci zakázek do destinací Maledivy a Srí Lanka.

Věra Kusá - realizace zakázek

Věrka střídavě žije v ČR a na Srí Lance, kde má druhou rodinu. Věnuje se průvodcovské činnosti a kromě toho zvládá pomáhat při přípravě a realizaci zakázek na Srí Lanku a Maledivy.

Karolína Matějíčková - realizace zakázek

Karolína zajišťuje podporu při realizaci zakázek do Vietnamu. Jejím cílem je, aby klient dostal kvalitní servis odpovídající jeho přáním a požadavkům.

Iveta Dubcová - realizace zakázek

Iveta zajišťuje realizaci zakázek do Vietnamu a Indonésie. Jejím cílem je připravit pro klienty bezproblémovou cestu plnou nezapomenutelných zážitků.

Ivo Kolínský - průvodce Austrálie

Ivo žije v Sydney, kde zároveň podniká v IT. Kromě toho se věnuje průvodcování v oblasti východního a jižního pobřeží Austrálie.

Marek Wachtl - průvodce Austrálie

Marek je jeden z nejzkušenějších průvodců v Austrálii. V Sydney dlouhodobě žije, vedl zde řadu vyhlášených místních restaurací a spolupracoval s řadou kuchařských es.

Lucie Pštrosová - průvodkyně Vietnam

Lucie se po půlročním studiu v Nha Trangu rozhodla vrátit do Vietnamu na neurčito. Zamilovala si místní kulturu, srdečné a pohostinné lidi. Ve volném čase ráda objevuje skrytá místa Vietnamu.

Ondřej Slowik - průvodce Vietnam

Ondřej vystudoval vietnamštinu a od roku 2009 střídavě žil v Praze a ve Vietnamu. Nakonec se v roce 2016 oženil a usadil v Saigonu. Naším klientům je schopen zprostředkovat autentický pohled do vietnamské kultury.

Pavla Tsuji - delegát Japonsko

Pavla dlouhodobě žije v Ósace a zajišťuje bezproblémovou realizaci zakázek v místě.

Pepe Lopez - průvodce Mexiko / koordinace dopravy

Pepe je nepostradatelný průvodce v Mexiku, který koordinuje výlety a dopravu po okruzích v Mexiku. Jeho 35 let zkušeností v oboru je zárukou profesionality a výborných místních znalostí. Pro Pepeho a jeho řidiče neexistuje “mañana”.

Marta Kubíková - průvodkyně Mexiko

Marta procestovala téměř celý svět, ale v Mexiku se cítí nejlépe a žije zde už tři roky. Ráda poznává méně turisticky frekventované oblasti. Průvodcovské služby pro nás zajišťuje v celé oblasti střední Ameriky.

Renata Rina - stálý zástupce na Bali

Renata je stálou zástupkyní Go2 na Bali, kde žije, je zároveň místní průvodkyní a stará se o hosty v našich vilách. Kromě spolupráce s námi navrhuje vlastní kabelky a neustále cestuje po celé Indonésii.

Ketut Sukrawan - průvodce Bali / koordinace dopravy

Ketut se stará o plynulou přepravu našich klientů v oblasti a koordinuje dalších pět místních řidičů. Je naším oficiálním přepravcem v oblasti.

Buddi Schreck - průvodce Srí Lanka / koordinace dopravy

Buddi pro Go2 řídí tým řidičů a místních průvodců na Srí Lance. Je to skvělý společník a zná opravdu každý kout „své“ země.

Nalin - průvodce Srí Lanka / oficiální řidič

Nalin je další z oficiálních řidičů profesionálů Go2 v destinaci. Každý výlet umí povýšit na opravdu unikátní zážitek tak, aby klient viděl to nejlepší do Srí Lanka nabízí.

Dilini Serasinghe - koordinátorka Srí Lanka

Dilini pracovala jako senior konzultant v letecké dopravě. Na Srí Lance pro nás koordinuje bezproblémovou realizaci zakázek, prověřuje kvalitu ubytovacích služeb a zajišťuje rezervaci hotelů.

Jan Páleníček - hlavní průvodce Indonésie

Jan pro Go2 pracuje jako stálý průvodce v Indonésii. Cestování ho uchvátilo už od mládí a kromě Indonésie pravidelně cestuje po celém světě.

Andrea Stárková - koordinátor vzdělávání - škola v ráji

Andrea každý rok tráví celou zimu na ostrově Lombok, kde dohlíží na naše aktivity v souvislosti s podporou vzdělání v oblasti, věnuje se dobrovolnické práci ve škole a realizuje charitativní projekty na pomoc místním dětem.

Ali Oran - průvodce Indonésie/ Sumatra

Ali je jedním z nejzkušenějších licencovaných průvodců pro sumaterské pralesy. Kromě toho se aktivně stará o ochranu přírody, pralesa a ohrožených zvířat.

Jan Drápela - hlavní průvodce Japonsko

Jan poprvé navštívil Japonsko v roce 2010 a od té doby se tam pravidelně vracel. Nyní žije v Tokiu, kde založil rodinu. Díky jeho dvoumetrové postavě je v Japonsku nepřehlédnutelný.