Náš tým

Lidé, bez kterých by to v Go2 nefungovalo. V hlavních rolích Vám představujeme:

Marcel Žitník - zakladatel Go2, jednatel

Zakladatel společnosti, „otec“ konceptu Go2, licencovaný průvodce na Austrálii (držitel speciální průvodcovské licence a tour operátorské licence CU-52 do NP Uluru Kata Tjuta a držitel tour operátorské licence 39106 NSW).

Aneta Maříková - rezervace letenek

Jejím cílem je vyhledat vždy to nejvhodnější letecké spojení podle individuálních požadavků. 

Petr Musílek - garant Austrálie, Nový Zéland

Petr zajišťuje spolehlivý chod české centrály. Je hlavním garantem destinací Austrálie a Nový Zéland. Aktivně se angažuje v propagaci cestování po Austrálii, věnuje se průvodcovské a publikační činnosti.

Ada Tzoneva - garant Indonésie

Adina srdcová záležitost je Indonésie a Bali. Celou oblast procestovala a nyní své zkušenosti využívá při plánování a realizaci zakázek pro zájemce o tyto destinace.

Michaela Hanušová - garant Srí Lanka a Maledivy

Michaela je garantem destinace Srí Lanka, kterou poprvé navštívila v roce 2004 (dva měsíce po tsunami) a od té doby se sem pravidelně vrací. Kromě toho pomáhá s realizací na Maledivy.

Petra Silva Monreal - garant Mexiko

Stará se o přípravu a realizaci zájezdů do Mexika, které se stalo jejím druhým domovem. Tato země ji nabídla svou náruč na krásných 15 let.

Radek Dymeš - garant Japonsko

Radkovým osudem se stalo Japonsko, zemi vycházejícího slunce nejen procestoval, ale našel tam i lásku na celý život a nyní tam má druhou rodinu. Je tím nejpovolanějším, kdo vás seznámí a provede touto kouzelnou destinací

Nikola Štěrbová - garant Vietnam

Nikol se stará, aby si naši klienti odváželi nezapomenutelné zážitky z Vietnamu s důrazem na vyváženou kombinaci odpočinku a poznáváni.

Karolína Nedvědová - garant Mauricius

Karolína zajišťuje přípravu a realizaci zakázek na ostrov Mauricius a sousední Réunion. Sestaví pro vás ideální program tak, aby jste v případě zájmu pohodlně zvládli kombinovanou návštěvu obou míst.

Pavla Janková - garant USA

Pavla je hlavním garantem programů a zájezdů do USA. V roce 2003 se poprvé dostala do vytouženého New Yorku a na západ USA, kde ji uchvátila tamní příroda. Od té doby do USA vycestovala několikrát, miluje řízení nekonečnými americkými silnicemi a bezprostřednost Američanů.

Tereza Vondrová - realizace zakázek

Tereza zajišťuje realizaci zakázek pro destinace v Pacifiku, Austrálii a Novém Zélandu. Celou oblast procestovala a má bohaté místní znalosti.

Veronika Juríková - realizace zakázek

Veronika pomáhá s přípravou a realizací zakázek do Indonésie a na Bali.

Věra Kusá - realizace zakázek

Věrka střídavě žije v ČR a na Srí Lance, kde má druhou rodinu. Věnuje se průvodcovské činnosti a kromě toho zvládá pomáhat při přípravě a realizaci zakázek na Srí Lanku a Maledivy.

Nikola Rozkošová - hlavní zástupce CK Go2 na Slovensku

Je hlavní zástupkyní GO2 na Slovensku. Zároveň má na starosti prodej zájezdů na Slovensku a rovněž v České republice.

Monika Meszarošová - CA SOLID-STAR Slovensko

V cestovním ruchu působí od roku 2008, vlastní cestovní agenturu pro individuální klientelu CA SOLID-STAR, která se stala výhradním zastoupením společnosti Go2 na Slovensku. 

Dominika Šubová - konzultant Slovensko

V Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů na Srí Lanku a Maledivy pro klienty ze Slovenska.

Martin Slíva - Nový Zéland, specialista

Nový Zéland poprvé navštívil, procestoval a prochodil roku 2001, taktéž si poprvé vyzkoušel prùvodcování na NZ. Od roku 2004 žije na Novém Zélandu v regionu Southern Lakes.

Barbora Schillerová - Mexiko, senior konzultant

Bára se v GO2 zaměřuje na zájezdy do Mexika. Během studia španělštiny na vysoké škole strávila pár let ve Španělsku a několikrát navštívila Mexiko.

Tomáš Machálek - Nový Zéland, konzultant

Na Novém Zélandu Tomáš strávil rok svého života a procestoval ho křížem krážem. Jeho srdce si získala zejména oblast Central Otago díky jedinečné krajině a nádherným vinicím.

Alena Lundová - Vietnam, konzultant

Aktivnímu cestování a objevování nových destinací se Alena věnuje od roku 2010. Vietnam jí učaroval skvělým jídlem, pestrou přírodou, přátelskostí místních obyvatel a zcela odlišným stylem života.

Natalie Kubenková - Indie a Nepál, garant destinací

Natalie realizuje individuální a průvodcovské zájezdy do Indie. Čím se pro Natalii stala zrovna Indie výjimečnou? Především svou jedinečnou atmosférou, exotickou krajinou, bohatou a unikátní kulturou a náboženstvím.

Lucie Jonášová - Tanzánie a Zanzibar, vedoucí kanceláře, garant destinací

K práci v GO2 se Lucie dostala po návratu z Afriky, kde více jak tři roky pracovala na Zanzibaru.

Marek Wachtl - průvodce Austrálie

Marek je jeden z nejzkušenějších průvodců v Austrálii. V Sydney dlouhodobě žije, vedl zde řadu vyhlášených místních restaurací a spolupracoval s řadou kuchařských es.

Lucie Pštrosová - průvodkyně Vietnam

Lucie se po půlročním studiu v Nha Trangu rozhodla vrátit do Vietnamu na neurčito. Zamilovala si místní kulturu, srdečné a pohostinné lidi. Ve volném čase ráda objevuje skrytá místa Vietnamu.

Jan Drápela - hlavní průvodce Japonsko

Jan poprvé navštívil Japonsko v roce 2010 a od té doby se tam pravidelně vracel. Nyní žije v Tokiu, kde založil rodinu. Díky jeho dvoumetrové postavě je v Japonsku nepřehlédnutelný.

Pavla Tsuji - delegát Japonsko

Pavla dlouhodobě žije v Ósace a zajišťuje bezproblémovou realizaci zakázek v místě.

Peter Korbuly - průvodce Japonsko

V Japonsku žije více jak 22 let a je tak jedním z nejzkušenějších průvodců v zemi. Procestoval ji celou, zná perfektně kulturu, tradice a největší radost mu uděláte, když ho zasypete otázkami všeho druhu. 

Marta Kubíková - průvodkyně Mexiko

Marta procestovala téměř celý svět, ale v Mexiku se cítí nejlépe a žije zde už tři roky. Ráda poznává méně turisticky frekventované oblasti. Průvodcovské služby pro nás zajišťuje v celé oblasti střední Ameriky.

Pepe Lopez - průvodce Mexiko / koordinace dopravy

Pepe je nepostradatelný průvodce v Mexiku, který koordinuje výlety a dopravu po okruzích v Mexiku. Jeho 35 let zkušeností v oboru je zárukou profesionality a výborných místních znalostí. Pro Pepeho a jeho řidiče neexistuje “mañana”.

Barbora Sultanovová - průvodce Srí Lanka, rezervace a podpora

Od roku 2014 žije na jihu ostrova a na Srí Lance působí jako delegátka a průvodkyne pro klienty Go2. S úsměvem vám ukáže to nejlepší ze Srí Lanky a přiblíži vám běžný život a zvyklosti místnych lidí.

Ruwan Wijerathe - Srí Lanka, koordinace dopravy a místních průvodců

Ruwan pracuje jako hlavní koordinátor dopravy a našich místních průvodců na Srí Lance. Setkáte se s ním při poznávacích zájezdech s českým průvodcem. Ruwan také působí jako lektor pro ostatní průvodce. 

Dilini Serasinghe - koordinátorka Srí Lanka

Dilini pracovala jako senior konzultant v letecké dopravě. Na Srí Lance pro nás koordinuje bezproblémovou realizaci zakázek, prověřuje kvalitu ubytovacích služeb a zajišťuje rezervaci hotelů.

Jana Švejdová - průvodce Indonésie

Do Indonésie začala jezdit před několika lety a hned při první návštěvě věděla, že se sem bude chtít vrátit. Byla nadšená z místních lidí, přírody a exotické kuchyně. 

Gabriela Charvátová - průvodce Indonésie

Poté co procestovala půl světa se Gabriela usadila na Bali, které ji uchvátilo hned od první minuty. Žije tady už desátým rokem a volný čas tráví cestováním a věnuje se charitativním akcím.

Andrea Stárková - koordinátor vzdělávání - škola v ráji

Andrea každý rok tráví celou zimu na ostrově Lombok, kde dohlíží na naše aktivity v souvislosti s podporou vzdělání v oblasti, věnuje se dobrovolnické práci ve škole a realizuje charitativní projekty na pomoc místním dětem.

Ali Oran - průvodce Indonésie/ Sumatra

Ali je jedním z nejzkušenějších licencovaných průvodců pro sumaterské pralesy. Kromě toho se aktivně stará o ochranu přírody, pralesa a ohrožených zvířat.

Renata Rina - stálý zástupce na Bali

Renata je stálou zástupkyní Go2 na Bali, kde žije, je zároveň místní průvodkyní a stará se o hosty v našich vilách. Kromě spolupráce s námi navrhuje vlastní kabelky a neustále cestuje po celé Indonésii.

Ketut Sukrawan - průvodce Bali / koordinace dopravy

Ketut se stará o plynulou přepravu našich klientů v oblasti a koordinuje dalších pět místních řidičů. Je naším oficiálním přepravcem v oblasti.

Linda Michnna - lektorka jógy

S Go2 jezdí na zájezdy za poznáním Bali, Srí Lanky a Vietnamu ve spojení s jógou. Zajímá se o automatickou kresbu a numerologii.

Karin Pešlová - lektorka jógy

Jógu učí od roku 2012 a poslední 2 roky na plný úvazek. Do současnosti má odučených přes tisíc hodin pro různé skupiny cvičenců od úplných začátečníků po pokročilejší a náročnější klienty.