Příklady realizovaných firemních programů

Austrálie - „Volvo Ocean Race“ / 70 osob / délka - dle požadavku klienta

Program pro 70 osob sestavený v návaznosti na itinerář mezinárodního jachtařského závodu „Volvo Ocean Race“. Účastníci měli možnost kromě samotného závodu navštívit vybraná místa Austrálie a Nového Zélandu - např. rudou australskou poušť a monolit Uluru, severní část Nového Zélandu, maorskou Rotoruu nebo malebné letovisko Tauranga. Program byl zakončen celodenním výletem do NP Modré hory, kde lze spatřit vzácné druhy eukalyptů a ostatní typicky australskou flóru a faunu.

Plachteni Australie

Mauricius - „Za perlou Indického oceánu“ / 20 osob / délka 11 dní

Zážitkový pobyt zaměřený na relaxaci a aktivní odpočinek formou výletů. Součástí byla vyjížďka na privátním katamaránu na nádherný ostrov Flat s možností šnorchlování. Účastníci navštívili NP Casela World Adventur - nedotčený prales, vodopády, písečné duny nebo kávovníkové plantáže nebo si užili koupání s delfíny v západní části ostrova. Milovníci rumu ochutnali místní produkci přímo od výrobce při exkurzi v Rhumerii de Chamarel. Zpestřením byl kurz vaření s místními kuchaři.

Mauricius plaze

Japonsko - „Za vějířem Gejši“ / 30 osob / 11 dní

Zážitkový program navazující na kongres v Tokiu. Klienti měli možnost spatřit zblízka jedinečnou japonskou kulturu a přírodu. Kromě prohlídky metropole Tokio a císařského paláce zažili nezapomenutelnou atmosféru uliček královského města Kjóto, navštívili gurmánské centrum v Ósace. Výlet do Ósaky byl spojen s exkurzí nejvyšší japonské budovy a ochutnávkou místních rybích specialit. Vystoupali jsme na horu Fudži a navštívili památník v Hirošimě. Program byl zakončen na malebném ostrově Mijadzima.

Gejsy na prochazce

Bali - „Tour de Bali“ / 40 osob / 10 dní

Vyvážený itinerář s důrazem na poznávání a relaxaci. Kromě bělostných pláží na jihu ostrova s krásnými scenériemi klienti navštívili kulturní a umělecké centrum Ubud, kde absolvovali autentické kurzy vaření s místními kuchaři. Pro vyznavače adrenalinu jsme zorganizovali rafting, výstup na sopku a originální šnorchlování s mantami. Energii před návratem klienti čerpali na plážích Nusa Dua.

Chram Bali

Mexiko - „Krásy Yucatánu a indiánsky Chiapas“ / 20 osob / 10 dní

Pro klienty jsme připravili program zaměřený na to nejkrásnější, co Mexiko a Yucatán nabízí - výlet ke starověkým mayským památkám v kombinaci s nádhernými scenériemi místní přírody s možností „dobít baterky“ na plážích Mayské riviéry včetně netradičního koupání v cenotes (zatopených jeskyních). Atmosféru pobytu podtrhla návštěva jednoho ze sedmi divů světa - Chichen Itzá nebo trek džunglí se zastávkou v horách indiánského Chiapasu. Pomyslnou třešničkou na dortu bylo závěrečné šnorchlování nad korálovým útesem.

Yucatan

Austrálie/ Fiji - cesta za poznáním pro golfisty / 10 osob / délka dle požadavku klienta

Exkluzivní program kombinující návštěvu nejkrásnějších přírodních lokalit v kontrastu pulzujících center velkoměst Sydney a Melbourne. Golfová část programu byla zajištěna ve spolupráci s hřišti v Sydney a luxusním resortem v rámci řetězce InterContinental (Golf Resort and Spa 5*) na Fiji. Během pobytu byl kladen důraz na poznání australské fauny a flóry. Stravování jsme volili dle programu v nejkvalitnějších restauracích.

Golf v Australii

Vietnam - „Divoká jízda Vietnamem“ / 36 osob / 11 dní

Klienti navštívili „francouzský“ Saigon, přesunuli se do delty Mekongu, kde si vyzkoušeli umění smlouvat na tradičním plovoucím trhu. Relaxační část strávili na plážích Mui Ne. Součástí relaxační části byla místní zážitková gastronomie. Pro fandy motorismu jsme připravili půldenní rallye v písečných dunách. Každý den jsme zakončili překvapením na příklad v podobě ochutnávky místního rumu.

Lod v Halong Bay

Srí Lanka, Maledivy - „Křížem krážem“ / 24 osob / 16 dní

V poklidném tempu jsme klientům představili to nekrásnější ze Srí Lanky - vybrané kulturní památky ze seznamu UNESCO - skalní pevnost Sigiria, pozůstatky královských paláců v Polonaruwa nebo působivé jeskynní chrámy v Dambule. Z přírodních památek jsme s klienty navštívili safari v národním parku Yala, kde lze sledovat slony ve volné přírodě. Nechyběla ani exkurze čajové plantáže s tradiční továrnou na jeho zpracování. Program jsme zakončili tří denní relaxací na exkluzivních plážích ostrova Maledivy v ověřeném resortu.

Sloni Sri Lanka

Maledivy - „Bělostné pláže“ / 100 osob / 9 dní

All Inclusive program s vysokým standardem služeb a zaměřením především na odpočinek, který začíná netradičním transferem z letiště do resortu hydroplánem. Ubytování v klidné oblasti v bezprostřední blízkosti maledivských bělostných pláží (plážové vily nebo vodní vily na pilotech přímo nad hladinou oceánu). Na přání klientů jsme volili nenáročné doplňkové aktivity - šnorchlování nad korálovým útesem.

Japonsko - Bohemia Hop / 45 osob / 8 dní

Kombinace zážitkového a poznávacího pobytu zaměřeného na objevování toho nejlepšího z Japonska. Společně s českým průvodcem klienti navštívili ty nejlepší místa této ostrovní země. Putování započali v Jokohamě, kde navštívili přístav budoucnosti Minato Mirai 21 a nedaleký pivovar Kirin. Zblízka se podívali na ikonickou horu Fudži. Zavítali na exkurzi do pivní továrny Suntory Beer v Tokiu a navštívili chmelnice v Iwate. Navštívili gurmánské centrum v Ósace, Naru a památkami nabité Kjóto.

Japonsko - Eurogreen / 19 osob / 7 dní

Po návštěvě obchodních partnerů v Macujamě, klienti navštívili gurmánsku Ósaku, kde ochutnali to nejlepší suši a takojaki z celého Japonska a užili si výhled výhled z nejvyšší budovy Japonska - mrakodrapu Abeno Harukas. Při celodenním výletu do historického Kjóta navštívíme jeho největší dominanty. Putování zakončili v Tokiu návštěvou zahrad Hama Rikjú, čtvrti Asakusa a v kabaretní čtvrti Kabukičó.

Vietnam - Česká vědeckotechnická společnost / 28 osob / 16 dní

Program zaměřený na relaxaci a objevování krás Vietnamu od severu k jihu s česky hovořícím průvodcem. Po příletu do Hanoje následovala romantická dvoudenní plavba v Dračí zátoce Halong. Tři dny strávili uprostřed panenské přírody v horách Sapa, vystřídal relax v letovisku Mui Ne. Na deltě řeky Mekong se podívali na unikátní plovoucí trhy a zavěr dovolené strávili ve “ francouzském” Saigonu.

Vietnam - Česká zemědělská komora / 21 osob / 14 dní

Objevování krás Vietnamu naši klienti odstartovali v městě Hanoj, kde pronikli do tajů lokální kuchyně. Součástí bohatého programu byl projezd nočním vlakem z Hanoje do císařského města Hue, bývalého města císařů, historické přístavní městečko Hoi An , kterému se přezdívá “ vietnamské Benátky”, dvoudenní výlet na delte řeky Mekong a “ francouzský” Saigon. Závěr dovolené strávili na nejkrásnějších plážích Vietnamu v Thajském zálivu.

Vietnam - Za jógou do Vietnamu s Václavem Krejčíkem /26 osob / 12 dní

Originální a pečlivě sestavený itinerář, zaměřený na objevování krás Vietnamu v kombinaci s odpočinkem a cvičením jógy na krásných plážích ostrova Phu Quoc v doprovodu česky hovořícího průvodce.